Bramy Przemysłowe Białystok.

Składając u nas zamówienie na bramę przemysłową mają Państwo pewność, że zostanie ona dostarczona w standardowym czasie pomimo nietypowych wymiarów. Do bram przemysłowych posiadamy również wiele różnych dodatkowych akcesoriów:

 • drzwi przejściowe / serwisowe z progiem standardowym lub niskim;
 • okienka prostokątne lub owalne;
 • panele przeszklone w ramie aluminiowej z podwójną szybą zespoloną w standardzie;
 • napędy ręczne - łańcuchowe;
 • napędy elektryczne do pracy średnio-intensywnej i intensywnej;
 • możliwość dopasowania płaszcza bramy do nierównego podłoża;
 • wykonujemy bramy na specjalne zamówienia, dopasowane np. do innych elementów budynku czy maszyn;
 • posiadamy bogatą ofertę różnych systemów prowadnic: standardowe, do niskich nadproży, z przewyższeniem, prowadnice pionowe i prowadnice bramy pod kątem.
Na terenie Białegostoku i całego woj. podlaskiego oferujemy również nasze usługi serwisowe. Naprawiamy bramy uszkodzone mechaniczne, wykonujemy okresowe przeglądy i naprawy napędów elektrycznych.
Bramy oferowane przez naszą firmę wyposażone są w tabliczki znamionowe gdzie naniesiony jest numer seryjny bramy. Na podstawie tego numeru, nawet po długich latach jesteśmy w stanie dopasować części zamienne do bram.

Przy składaniu zapytania o bramę segmentową przemysłową prosimy podać następujące informacje:

 • ilość bram, które chcą Państwo wycenić;
 • szerokość otworu bramowego;
 • wysokość otworu bramowego;
 • wymiar nadproża (na rysunku oznaczony jako wymiar h);
 • sposób obsługi - ręczny czy automatyczny;
 • telefon kontaktowy;
 • adres dostawy i montażu bramy np. Białystok ul. Maczka.
Oczywiście zawsze mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie i przekazać te informacje. Jeżeli jednak wysyłają Państwo do nas wiadomość to proszę koniecznie zamieścić telefon kontaktowy - jest wiele elementów w przypadku bram, które wymagają omówienia - w rozmowie telefonicznej będziemy w stanie ustalić warunki techniczne, Państwa wymagania i oczekiwania i następnie przygotować ofertę cenową.


Nasza oferta słynie z bram o dużych wymiarach - specjalnością naszą są bramy XXL, umiemy je poprawnie konstruować i instalować. Solidne materiały wykorzystywane do produkcji bram powodują, iż możemy zaproponować bramy o dużych gabarytach - jeżeli szukasz bramy o szerokości 7, 8 lub nawet większej to z pewnością otrzymasz od nas atrakcyjną ofertę. Dostosowanie wszystkich elementów bramy powodują, że mogą mieć Państwo pewność, że robimy to w pełni profesjonalne i gwarantujemy sprawne działanie. W historii firmy RYTERNA znane są przypadki budowy bram o szerokości np. 11 metrów jak również bramy o wysokości 9 metrów.
Nasza oferta jest również atrakcyjna przy mniejszych wymiarach i wymiarach tzw. standardowych (u innych producentów) tj. 3000x3000 mm, 3500x3500 mm, 4000x4000 mm. Na każdym kroku chcemy podkreślić nasze elastyczne podejście do produkcji bram segmentowych więc u nas nie będzie problemu aby wymiar tych bram był np. taki: 2980x3030 mm, 3550x3480 mm 3720x3250 mm, 4040x3980 mm, 4220x4210 mm itd.


Różne systemy prowadnic.

Elastyczność oferty to również bogata oferta na systemy prowadnic do bram przemysłowych. Tu zbiór dostępnych rozwiązań jest imponujący. Najpopularniejsze systemy prowadnic to system standardowy STD, system prowadnic przewyższonych HL-TM, system przeznaczony do niskiego nadproża STD-RM.
O wybranych modelach mogą Państwo przeczytać na naszej stronie w Informacje Techniczne.Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą również za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:
info@bramy-ryterna.pl 
Jesteśmy przygotowani, aby sprawnie przygotować dla Państwa wycenę bram przemysłowych i garażowych.

Kontakt:
infolinia: 800 707 999
tel. 608 442 900
tel. 668 368 535

Bramy segmentowe.