Przetłoczenia górne.

Bramy z górnym przetłoczeniem to rozwiązanie dla osób poszukujących niestandardowych i ciekawych rozwiązań. Panel posiada strukturę gładką i dostępny jest w standardzie w kolorach białym RAL 9016 i antracyt RAL 7016. Istnieje możliwość wykonania bramy również w dowolnym kolorze z palety RAL.


Bramy Slim Line.

Brama garażowa często jest ważnym elementem całego domu. Dla osób, które szukają nietuzinkowych rozwiązań została stworzona seria bram Slim Line.
Gładki panel bramy w eleganckim kolorze i wąskie fragmenty paneli panoramicznych, która mogą być dodatkowo podświetlone energooszczędnymi diodami LED.


Bramy składają się z trzech paneli pełnych, które oddzielone są panelami panoramicznymi o wysokości od 22 do 24 cm. Bramy z tej serii występują w kolorach białym RAL 9016, srebrnym RAL 9006, antracyt RAL 7016 i czarnym RAL 9005. Panel panoramiczny może być wypełniony szybą standardową jak również szybą matową, przyciemnioną lub "mrożoną".

Bramy wyglądają rewelacyjnie zarówno w dzień jak i nocą.


Bez przetłoczeń, gładki.

Popularne bramy garażowe występujące głównie w kolorze antracyt RAL 7016 i białym RAL 9016. Dostępne również inne kolory takie jak srebrny RAL 9006 oraz czarny RAL 9005. Bramy mogą być również malowane pod dowolny kolor z palety RAL.

Powierzchnie bramy idealnie nadają się do zastosowania ozdób ze stali nierdzewnej lub okienek.

Bramy w wersji Gładki+ występują w bardzo nowoczesnych i niespotykanych kolorach takich jak: INOX stal nierdzewna, miedziany, antracytowy zielony, antracytowy grafitowy, antracytowy czarny.


Przetłoczenia wysokie, okleina.

Bramy w kolorach drewnopodobnych cały czas cieszą się dużą popularnością. Pojedyncze przetłoczenie panela sprawia, że bramy wyglądają naturalnie, tak jakby brama była zbudowana z 25 cm desek.

Bramy te występują w dwóch podstawowych kolorach: złoty dąb i orzech, a panel posiada strukturę gładką.


Przetłoczenia wysokie, pojedyncze.

Ciekawe kolory i przetłoczenia wysokie to rozwiązanie, które może zadowolić osoby poszukujące bramy niestandardowej. Brama tego typu w kolorze brązowym RAL 8017 wygląda tradycyjnie, ale w kolorze zielonym RAL 6009 jest już rozwiązaniem wyróżniającym się. Dostępne są również kolory: antracyt RAL 7016, biały RAL 9016 oraz czarnym RAL 9005. Panele można również malować pod dowolny kolor i występują one w strukturze woodgrain.


Przetłoczenia niskie, panelowe.

Najpopularniejszy model bram segmentowych na świecie. Panel z przetłoczeniem z tzw. niskim, co 10 cm nie tylko wygląda dobrze, ale również sprawia, że bramy mają wysoką sztywność. Panel tego typu jest przeważnie stosowany do budowania dużych bram przemysłowych właśnie ze względu na swoje właściwości. Na bazie tego panela możemy zaoferować bramy nawet do 10 m szerokości.

Panele występują w strukturze stucco i woodgrain w wielu standardowych kolorach.


Bramy Retro.

Dla miłośników tradycyjnego wyglądu mamy w ofercie bramy w starym stylu. Pomimo wyglądu jest to cały czas ta sama funkcjonalna brama segmentowa.

Do wyboru jest kilka gotowych projektów jak również istnieje możliwość wykonania bramy według projektu Klienta.


Bramy panoramiczne.

W tej wersji bramy zbudowane są z paneli aluminiowych z podwójną szybą akrylową. Rozwiązanie polecane dla nowoczesnych budynków.
Dostępne są różne rodzaje przeszkleń.


Bramy z panelem drewna.

Bramy z serii OKUME to luksusowe rozwiązanie dla wymagających Klientów, którzy szukają tradycyjnych, eleganckich i ponadczasowych wzorów.

Na tradycyjny panel bramy jest nakładana wodoodporna deska o grubości 12 mm. Istnieje kilka gotowych wzorów jak również istnieje możliwość wykonana bramy według projektu Klienta.

 


Panel bez przetłoczeń, stucco lub woodrain.

W ofercie firmy są również dostępne bramy z panelem bez przetłoczeń, ale ze strukturą stucco lub woodgrain. Struktura blachy ma kilka zalet, o których warto pamiętać. W pewien sposób struktura panela pozwala "ukryć" drobne niedoskonałości powierzchni panela, które są nieuniknione z biegiem lat. Różnego rodzaju rysy, drobne wgniecenia czy zadrapania łatwiej jest zamaskować jeżeli panel nie jest idealnie gładki. Warto zauważyć, że praktycznie wszystkie bramy przemysłowe posiadają strukturę - właśnie dlatego, że bramy tego rodzaju dłużej wyglądają dobrze.


Bramy przesuwne.

W ofercie firmy RYTERNA są również bramy przesuwne. Mogą one być wykonane z paneli każdego rodzaju z wyjątkiem panela kaseton i stylu RETRO. Idealne rozwiązanie do miejsc gdzie standardowe bramy segmentowe nie mogą być zastosowane ze względów na zabudowę sufitu itp.


Panel z przetłoczeniami kasetonowymi.

Bramy tego typu idealnie współgrają z budynkami wykonanymi w tradycyjnym stylu. W standardzie dostępny jest kolor biały RAL 9016, można jednak panel pomalować na dowolny kolor z palety RAL.


Mikroprzetłoczenia.

Ten wzór bramy dedykowany jest do budynków nowoczesnych - panel posiada drobne przetłoczenia co nadaje mu niepowtarzalny wygląd. Panel w standardzie dostępny jest w kolorze białym RAL 9016 i możliwe jest pomalowanie panela na dowolny kolor z palety RAL.


Makroprzetłoczenia.

Podobnie jak bramy opisane wyżej - panel z makroprzetłoczeniami polecany jest do nowoczesnych budynków. Powierzchnia panela posiada strukturę stucco a przetłoczenia występują co 2 cm. W standardzie bramy te dostępne są w kolorze aluminium RAL 9007, antracyt RAL 7016 i białym RAL 9016.


Wzory na zamówienie.

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. U nas możesz zaprojektować sobie bramę według własnego uznania. Możemy zbudować bramę składającą się z kilku rodzajów lub kolorów panela, na bramie może być umieszczony numer domu lub inna dekoracja ze stali nierdzewnej. Możesz komponować sobie wygląd bramy na bazie istniejących okienek lub zaprojektować sobie własny wzór, inicjały, logo swojej firmy itp.


W ofercie posiadamy również napędy do bram garażowych wielu uznanych producentów jak również profesjonalne bramy przemysłowe - warto poznać naszą ofertę.