Bramy przemysłowe segmentowe - Mińsk Mazowiecki.

Dystrybutor bram firmy RYTERNA zaprasza do współpracy w zakresie dostawy i montażu bram garażowych i przemysłowych. Nasza oferta obejmuje różnego typu bramy:
 • bramy warsztatowe;
 • bramy magazynowe;
 • bramy do budynków inwentarskich;
 • bramy garażowe.
Znani jesteśmy z elastycznego podejścia do tworzenia bram przemysłowych. W palecie kolorów standardowych posiadamy wiele typowych kolorów bez dopłat: srebrne, grafitowe, czerwone, niebieskie, zielone, białe, brązowe, kość słoniowa, a nawet bramy segmentowe czarne.

Dostępne są również różne systemy prowadnic: standardowe, prowadnice obniżone, przewyższone, prowadnice bramy pod kątem, prowadnice pionowe.  Zapraszamy do lektury, do naszego działu technicznego, gdzie znajdą Państwo również wiele informacji na temat okienek, drzwi przejściowych itp.
Współpracujemy głównie z firmami budowlanymi, a w szczególności z firmami oferującymi hale stalowe - to dla nich dostarczamy bramy i wykonujemy usługi montażu. Nasza oferta skierowana jest do Klientów z Mińska Mazowieckiego i okolic.


Do bram segmentowych posiadamy również wiele różnych dodatkowych akcesoriów:

 • drzwi przejściowe / serwisowe z progiem standardowym lub niskim;
 • okienka prostokątne lub owalne;
 • panele przeszklone w ramie aluminiowej z podwójną szybą zespoloną w standardzie;
 • napędy łańcuchowe;
 • napędy elektryczne przemysłowe.
Na terenie Mińska Mazowieckiego oferujemy również usługi serwisowe. Naprawiamy bramy uszkodzone mechaniczne sporządzając kosztorysy dla firm ubezpieczeniowych, wykonujemy okresowe przeglądy i naprawy napędów elektrycznych.
Bramy oferowane przez naszą firmę wyposażone są w tabliczki znamionowe gdzie naniesiony jest numer seryjny bramy. Na podstawie tego numeru, nawet po długich latach jesteśmy w stanie dopasować części zamienne do bram.

Przy wysyłaniu zapytania o bramę segmentową przemysłową prosimy podać następujące informacje:

 • ilość bram, które chcą Państwo wycenić;
 • szerokość (podajemy wymiar otworu);
 • wysokość (podajemy wymiar od docelowej posadzki do krawędzi otworu);
 • wymiar nadproża (na rysunku oznaczony jako wymiar h);
 • sposób obsługi - ręczny czy automatyczny;
 • telefon kontaktowy;
 • adres dostawy i montażu bramy np. Mińsk Maz. ul. Mireckiego.
Mogą Państwo także skontaktować się z nami telefonicznie i przekazać te informacje. Jeżeli jednak wysyłają Państwo do nas wiadomość to proszę koniecznie zamieścić telefon kontaktowy - jest wiele elementów w przypadku bram, które wymagają szczegółowego omówienia - w rozmowie telefonicznej będziemy mogli określić warunki techniczne i oczekiwania, a następnie przygotować ofertę cenową.


Nasza firma słynie z bram o dużych wymiarach - specjalizujemy się w bramach XXL i potrafimy je poprawnie instalować. Ze względu na solidne materiały wykorzystywane do produkcji bram możemy zaproponować bramy o dużych gabarytach - jeżeli szukasz bramy o szerokości 7, 8 lub nawet szerszej to z pewnością otrzymasz od nas atrakcyjną ofertę mając jednocześnie świadomość, że to co robimy jest w pełni profesjonalne i gwarantuje sprawne działanie. W historii firmy RYTERNA znane są przypadki budowy bram o szerokości blisko 12 m jak również bramy o wysokości np. 9 m.
Nie oznacza to oczywiście, że nasza oferta na bramy przemysłowe nie będzie atrakcyjna przy niewielkich wymiarach.

W naszej ofercie dostępne są również bramy z serii Termo z płaszczem o grubości 80 mm. Ten model bram segmentowych przeznaczony jest do przechowalni warzyw i owoców, gwarantuje bardzo dobre parametry termiczne.
Na każdym kroku chcemy podkreślić nasze elastyczne podejście do produkcji bram segmentowych.Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą również za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:
info@bramy-ryterna.pl 
Jesteśmy przygotowani, aby sprawnie przygotować dla Państwa wycenę bram przemysłowych i garażowych.

Kontakt:
infolinia: 800 707 999
tel. 608 442 900
tel. 668 368 535
tel. 604 933 337 - pomiary bram Mińsk Maz.

Bramy przemysłowe Mińsk Mazowiecki