Bramy przemysłowe - Płock.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Ryterna. Oferujemy bramy przemysłowe garażowe do wielu typu obiektów. Posiadamy w ofercie bramy do magazynów, bramy do warsztatów, bramy do budynków inwentarskich a także bramy do przydomowych garaży.
Tworzymy bramy w sposób elastyczny i co do centymetra, nie ma u nas tak zwanych wymiarów standardowych i wymiarów pośrednich co sprawia, że inwestorzy chętnie wybierają nasze rozwiązania. Czas oczekiwania na bramy jest identyczny dla tych wymiarów i wynosi on około 3-4 tygodni. Zajmujemy się również montażem bram segmentowych.
Elastyczność naszej oferty polega na możliwe swobodnym wyborze różnych elementów wyposażenia dodatkowego. Na etapie planowania mamy wpływ na to jak będzie zbudowana nasza brama. Jeżeli chcemy zamówić drzwi serwisowe w bramie to mogą one być wykonane w wersji o szerokości 800 mm, 900 mm czy nawet 1100 mm, mogą to być drzwi prawe lub lewe, mogą być zlokalizowane na środku bramy lub przesunięte w lewo lub w prawo. Na etapie omówienia tych spraw z naszym działem technicznym te wszystkie sprawy możemy omówić. Oczywiście istnieją pewne ograniczenia techniczne tzn. w bramach o szerokości powyżej 5500 mm drzwi występują już tylko z progiem standardowym (wysokość progu). Powyżej pewnego wymiaru nie da się już również przesunąć drzwi w lewo czy w prawo i muszą być zlokalizowane na środku.
Jeżeli bramy przeznaczone są do jednego budynku, ale posiadają różną wysokość to możemy ułożenie paneli zaplanować tak, aby był on identyczny. Ma to znaczenie w przypadku kiedy w bramie stosowane są okienka lub panele przeszklone - chodzi o to, aby one znajdowały się na jednej wysokości.
Te wszystkie sprawy zostaną poruszone przed złożeniem zamówienia, a inwestor może w takiej sytuacji otrzymać rysunek techniczny pokazujący wygląd bramy z naniesionymi wymiarami poszczególnych paneli.
Podobnie sprawa wygląda jeżeli chodzi o zastosowanie napędu ręcznego lub napędu elektrycznego w wersji przemysłowej. Tutaj na etapie nie ma nawet potrzeby ustalanie, po której stronie ten napęd będzie montowany - tą decyzje można podjąć już przed montażem. Brama w standardzie jest przystosowana do montażu napędu po lewej lub prawej stronie.

Współpracujemy głównie z firmami budowlanymi a w szczególności z firmami oferującymi hale stalowe - to dla nich dostarczamy bramy i wykonujemy usługi montażu. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich miejscowości w woj. mazowieckim, również do firm i osób prywatnych z Płocka.

Niestosowanie wymiarów standardowych do bram jest doceniana przez naszych Klientów. Często w praktyce jest tak, że otwory z założenia mają mieć wymiar np. 4000x4000 mm, ale ostatecznie, po wykonaniu pomiarów w naturze okazuje się, że jest to jednak wymiar 3970x4060 mm. Dzięki naszej ofercie inwestor nie musi martwić się takimi szczegółami, nie musi także wykonywać kosztownych przeróbek. Ma to ogromne znaczenie przy montażu bram do konstrukcji stalowych. Jeżeli otwór bramowy jest zbudowany z profilu 100x100 mm to wówczas brama musi być idealnie dopasowana gdyż nie ma możliwości przesunąć prowadnic poziomych w inne miejsce.Zamawiając u nas bramę przemysłową mają Państwo pewność, że zostanie ona dostarczona w standardowym czasie pomimo nietypowych wymiarów. Do bram przemysłowych posiadamy również wiele różnych dodatkowych akcesoriów:

 • drzwi przejściowe / serwisowe z progiem standardowym lub niskim;
 • okienka prostokątne lub owalne;
 • panele przeszklone w ramie aluminiowej z podwójną szybą zespoloną w standardzie;
 • napędy ręczne - łańcuchowe;
 • napędy elektryczne do pracy średnio-intensywnej i intensywnej;
 • możliwość dopasowania płaszcza bramy do nierównego podłoża;
 • wykonujemy bramy na specjalne zamówienia, dopasowane np. do innych elementów budynku czy maszyn;
 • posiadamy bogatą ofertę różnych systemów prowadnic: standardowe, do niskich nadproży, z przewyższeniem, prowadnice pionowe i prowadnice bramy pod kątem.
Na terenie Płocka świadczymy również usługi serwisowe, naprawiamy bramy uszkodzone mechaniczne, wykonujemy okresowe przeglądy i naprawy napędów elektrycznych.
Bramy oferowane przez naszą firmę wyposażone są w tabliczki znamionowe gdzie naniesiony jest numer seryjny bramy. Na podstawie tego numeru, nawet po długich latach jesteśmy w stanie dopasować części zamienne do bram.

Przy składaniu zapytania o bramę segmentową przemysłową prosimy podać następujące informacje:

 • ilość bram, które chcą Państwo wycenić;
 • szerokość otworu bramowego;
 • wysokość otworu bramowego;
 • wymiar nadproża (na rysunku oznaczony jako wymiar h);
 • sposób obsługi - ręczny czy automatyczny;
 • telefon kontaktowy;
 • adres dostawy i montażu bramy np. Płock ul. Lipnowska.
Oczywiście zawsze mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie i przekazać te informacje. Jeżeli jednak wysyłają Państwo do nas wiadomość to proszę koniecznie zamieścić telefon kontaktowy - jest wiele elementów w przypadku bram, które wymagają omówienia - w rozmowie telefonicznej będziemy w stanie ustalić warunki techniczne, Państwa wymagania i oczekiwania i następnie przygotować ofertę cenową.


Nasza firma słynie z bram o dużych wymiarach - specjalizujemy się w bramach XXL i potrafimy je poprawnie instalować. Ze względu na solidne materiały wykorzystywane do produkcji bram możemy zaproponować bramy o dużych gabarytach - jeżeli szukasz bramy o szerokości 7, 8 lub nawet szerszej to z pewnością otrzymasz od nas atrakcyjną ofertę mając jednocześnie świadomość, że to co robimy jest w pełni profesjonalne i gwarantuje sprawne działanie. W historii firmy RYTERNA znane są przypadki budowy bram o szerokości blisko 12 m jak również bramy o wysokości np. 9 m.
Nie oznacza to oczywiście, że nasza oferta na bramy przemysłowe nie będzie atrakcyjna przy niewielkich wymiarach. Na każdym kroku chcemy podkreślić nasze elastyczne podejście do produkcji bram segmentowych.Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą również za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:
info@bramy-ryterna.pl 
Jesteśmy przygotowani, aby sprawnie przygotować dla Państwa wycenę bram przemysłowych i garażowych.

Kontakt:
infolinia: 800 707 999
tel. 608 442 900
tel. 668 368 535
tel. 604 933 337

Bramy Płock