Bramy przemysłowe - Siedlce.

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem bram firmy RYTERNA na terenie kraju. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy  przemysłowe segmentowe i garażowe wykonywane na wymiar do różnego rodzaju obiektów. U nas można zamówić bramę dopasowaną do warunków warsztatów samochodowych, do magazynów o różnych wysokościach, z prowadzeniami przewyższonymi i pionowymi, a także bramy do garaży dla maszyn i samochodów. Wykonujemy również bramy dla stacji diagnostycznych dopasowane do wymaganych wymiarów.
Elastyczność naszej oferty potwierdzają liczne kontakty biznesowe z firmami budowlanymi, dla których nasza firma jest dostawcą produktów i usług. 

Posiadamy własne ekipy montażowe, przeszkolonych fachowców, którzy są w stanie w sprawny sposób przeprowadzić montaż bramy. Dysponujemy również specjalistycznym transportem i możemy dostarczyć praktycznie każdy wymiar bramy w wyznaczone miejsce.

Bramy segmentowe RYTERNA są budowane na wymiar z uwzględnieniem również innych elementów dodatkowych takich jak okienka, panele przeszklone czy drzwi przejściowe. Niewątpliwą zaletą naszej oferty jest właśnie ta elastyczność. Możemy przygotować bramę o wymiarach 3000x3000 mm, 3500x3500 mm czy 4000x4000 mm, ale w identycznym czasie jesteśmy w stanie wyprodukować bramy o innych wymiarach np. 2990x3080 mm, 3640x3440 mm, 4040x4150 mm. Podobnie jest także z drzwiami przejściowymi w bramie przemysłowej - mogą one mieć szerokość 800 mm ale również 900 mm, 950 mm czy nawet 1100 mm.
Współpracujemy głównie z firmami budowlanymi a w szczególności z firmami oferującymi hale stalowe - to dla nich dostarczamy bramy i wykonujemy usługi montażu. Ta elastyczność jest bardzo potrzebna w przypadku budowania dużych obiektów przemysłowych. Zdarzyć się może przecież, że te kilka centymetrów powodować może znaczący wzrost kosztów, konieczność przebudowy itp. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich miejscowości w woj. mazowieckim, również do firm i osób prywatnych z Siedlec i okolic.


Zamawiając u nas bramę przemysłową mają Państwo pewność, że zostanie ona dostarczona w standardowym czasie pomimo nietypowych wymiarów. Do bram przemysłowych posiadamy również wiele różnych dodatkowych akcesoriów:

 • drzwi przejściowe / serwisowe z progiem standardowym lub niskim;
 • okienka prostokątne lub owalne;
 • panele przeszklone w ramie aluminiowej z podwójną szybą zespoloną w standardzie;
 • napędy ręczne - łańcuchowe;
 • napędy elektryczne do pracy średnio-intensywnej i intensywnej;
 • możliwość dopasowania płaszcza bramy do nierównego podłoża;
 • wykonujemy bramy na specjalne zamówienia, dopasowane np. do innych elementów budynku czy maszyn;
 • posiadamy bogatą ofertę różnych systemów prowadnic: standardowe, do niskich nadproży, z przewyższeniem, prowadnice pionowe i prowadnice bramy pod kątem.
Na terenie Siedlec i okolic oferujemy również nasze usługi serwisowe. Naprawiamy bramy uszkodzone mechaniczne, wykonujemy okresowe przeglądy i naprawy napędów elektrycznych.
Bramy oferowane przez naszą firmę wyposażone są w tabliczki znamionowe gdzie naniesiony jest numer seryjny bramy. Na podstawie tego numeru, nawet po długich latach jesteśmy w stanie dopasować części zamienne do bram.

Przy składaniu zapytania o bramę segmentową przemysłową prosimy podać następujące informacje:

 • ilość bram, które chcą Państwo wycenić;
 • szerokość otworu bramowego;
 • wysokość otworu bramowego;
 • wymiar nadproża (na rysunku oznaczony jako wymiar h);
 • sposób obsługi - ręczny czy automatyczny;
 • telefon kontaktowy;
 • adres dostawy i montażu bramy np. Siedlce ul. Warszawska.
Oczywiście zawsze mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie i przekazać te informacje. Jeżeli jednak wysyłają Państwo do nas wiadomość to proszę koniecznie zamieścić telefon kontaktowy - jest wiele elementów w przypadku bram, które wymagają omówienia - w rozmowie telefonicznej będziemy w stanie ustalić warunki techniczne, Państwa wymagania i oczekiwania i następnie przygotować ofertę cenową.


Nasza firma słynie z bram o dużych wymiarach - specjalizujemy się w bramach XXL i potrafimy je poprawnie instalować. Ze względu na solidne materiały wykorzystywane do produkcji bram możemy zaproponować bramy o dużych gabarytach - jeżeli szukasz bramy o szerokości 7, 8 lub nawet szerszej to z pewnością otrzymasz od nas atrakcyjną ofertę mając jednocześnie świadomość, że to co robimy jest w pełni profesjonalne i gwarantuje sprawne działanie. W historii firmy RYTERNA znane są przypadki budowy bram o szerokości blisko 12 m jak również bramy o wysokości np. 9 m.
Nie oznacza to oczywiście, że nasza oferta na bramy przemysłowe nie będzie atrakcyjna przy niewielkich wymiarach. Na każdym kroku chcemy podkreślić nasze elastyczne podejście do produkcji bram segmentowych.Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą również za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:
info@bramy-ryterna.pl 
Jesteśmy przygotowani, aby sprawnie przygotować dla Państwa wycenę bram przemysłowych i garażowych.

Kontakt:
infolinia: 800 707 999
tel. 608 442 900
tel. 668 368 535
tel. 604 933 337 - pomiary bram Siedlce

Bramy segmentowe Siedlce.