Nowe elementy na naszej stronie internetowej.

Zbliżamy się do końca 2017 roku. Już teraz wiemy, że nasza firma pobiła kolejne rekordy jeśli chodzi o sprzedaż i montaż bram segmentowych. Już na chwilę obecną wykonaliśmy również ogromną ilość ofert w ilości bliskiej 3 tys. Biorąc pod uwagę dni pracujące jest to bardzo dobry wynik. Zauważamy jednak, że wycena bram segmentowych mogłaby odbywać się o wiele sprawniej, przy większym zaangażowaniu pytających.

Zdarza się dość często, że otrzymujemy proste zapytanie o treści: Proszę o ofertę na bramę 4000x3800 mm. Nic więcej z wiadomości nie daje się odczytać. Zdarzają się również podobne zapytania przesyłane wiadomością SMS. Jeżeli w takiej wiadomości jest podany numer telefonu, to jesteśmy w stanie zadzwonić i dopytać o wszystkie szczegóły, ale co zrobić jeżeli pytający nie podał nawet kontaktu do siebie. Trzeba w takiej sytuacji odpowiadać mailowo, a to niestety zabiera czas i wydłuża cały proces wyceny. Najczęściej odpisujemy wówczas prośbę, aby potencjalny Klient podał numer telefonu, jednak nie wszyscy odpowiadają na wiadomości mailowe tak szybko jak u nas w firmie się to odbywa.

Postanowiliśmy więc stworzyć informację na naszej stronie, którą będzie mógł otrzymać taki pytający. Na stronie "Wyślij Zapytanie" zapisaliśmy podstawowe informacje, jakich potrzebujemy, abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić wycenę bramy. Kolejnym krokiem będzie również stworzenie uproszczonego cennika bram przemysłowych, który być może będzie pomocny. Taki uproszczony cennik istnieje jeszcze na naszej starej stronie internetowej http://www.przemyslowe-bramy.com.pl/cennik-bram/ ale jest on już dawno nieaktualny, a brak czasu nie pozwala nam go uporządkować. Ceny bram przemysłowych zmieniły się nieco od 2015 roku, dlatego musimy opracować nowy, uproszczony cennik, który zamieścimy na naszej nowej stronie.

wymiarybramyjpg