Bramy przemysłowe - Kutno.

Dystrybutor bram RYTERNA zaprasza do współpracy w zakresie dostawy i montażu bram segmentowych przemysłowych. Oferujemy bramy garażowe przemysłowe wykonywane na wymiar bez dopłat za tak zwane wymiary pośrednie. Posiadamy bramy do magazynów, bramy do warsztatów, bramy do budynków inwentarskich a także przydomowe bramy garażowe.

Bramy przemysłowe oferujemy w dwunastu kolorach standardowych co pozwala dopasować wygląd bramy do istniejącego obiektu. Standardowym kolorem dla nas jest np. kolor niebieski, kolor zielony, czerwony, szary (kilka odcieni), a nawet kolor czarny lub rzadko spotykany kolor kremowy (kość słoniowa).

Duży wybór systemów prowadnic.

Oferta firmy to również duży wybór systemów prowadnic dla bram segmentowych. Dysponujemy prowadzeniami standardowymi, prowadnicami do niskich nadproży, pionowymi, przewyższonymi i pod kątem. Taka różnorodność pozwala nam dopasować bramę do różnych sytuacji jakie istnieją w obiekcie.
Bramy produkowane są również w wielu dowolnych wymiarach. Jesteśmy w stanie zaoferować zarówno wymiary 3000x3000 mm, 3500x3500 mm czy 4000x4000 mm, ale również bez problemu mogą to być bramy o wymiarach 3100x2950 mm, 3650x3780 mm, 4000x4180 mm - taka elastyczność pozwala naszym partnerom zaoszczędzić często wiele pracy i kosztów.
Współpracujemy głównie z firmami budowlanymi a w szczególności z firmami oferującymi hale stalowe - to dla nich dostarczamy bramy i wykonujemy usługi montażu. Nasza oferta skierowana jest do Klientów z Kutna i okolic.


Zamawiając u nas bramę przemysłową mają Państwo pewność, że zostanie ona dostarczona w standardowym czasie pomimo nietypowych wymiarów. Do bram przemysłowych posiadamy również wiele różnych dodatkowych akcesoriów:

 • drzwi serwisowe z progiem standardowym lub niskim;
 • okienka w ramie PCV;
 • panele przeszklone w ramie aluminiowej;
 • napędy łańcuchowe;
 • napędy przemysłowe elektryczne;
 • możliwość dopasowania płaszcza bramy do nierównego podłoża;
 • wykonujemy bramy na specjalne zamówienia, dopasowane np. do innych elementów budynku czy maszyn;
 • posiadamy bogatą ofertę różnych systemów prowadnic: standardowe, do niskich nadproży, z przewyższeniem, prowadnice pionowe i prowadnice bramy pod kątem.
Na terenie Kutna i okolic oferujemy również nasze usługi serwisowe. Naprawiamy bramy uszkodzone mechaniczne, wykonujemy okresowe przeglądy i naprawy napędów elektrycznych.
Bramy oferowane przez naszą firmę wyposażone są w tabliczki znamionowe gdzie naniesiony jest numer seryjny bramy. Na podstawie tego numeru, nawet po długich latach jesteśmy w stanie dopasować części zamienne do bram.

Przy składaniu zapytania o bramę segmentową przemysłową prosimy podać następujące informacje:

 • ilość bram, które chcą Państwo wycenić;
 • szerokość otworu bramowego;
 • wysokość otworu bramowego;
 • wymiar nadproża (na rysunku oznaczony jako wymiar h);
 • sposób obsługi - ręczny czy automatyczny;
 • telefon kontaktowy;
 • adres dostawy i montażu bramy np. Kutno ul. Wschodnia.
Oczywiście zawsze mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie i przekazać te informacje. Jeżeli jednak wysyłają Państwo do nas wiadomość to proszę koniecznie zamieścić telefon kontaktowy - jest wiele elementów w przypadku bram, które wymagają omówienia - w rozmowie telefonicznej będziemy w stanie ustalić warunki techniczne, Państwa wymagania i oczekiwania i następnie przygotować ofertę cenową.


Nasza firma słynie z bram o dużych wymiarach - specjalizujemy się w bramach XXL i potrafimy je poprawnie instalować. Ze względu na solidne materiały wykorzystywane do produkcji bram możemy zaproponować bramy o dużych gabarytach - jeżeli szukasz bramy o szerokości 7, 8 lub nawet szerszej to z pewnością otrzymasz od nas atrakcyjną ofertę mając jednocześnie świadomość, że to co robimy jest w pełni profesjonalne i gwarantuje sprawne działanie. W historii firmy RYTERNA znane są przypadki budowy bram o szerokości blisko 12 m jak również bramy o wysokości np. 9 m.
Nie oznacza to oczywiście, że nasza oferta na bramy przemysłowe nie będzie atrakcyjna przy niewielkich wymiarach. Na każdym kroku chcemy podkreślić nasze elastyczne podejście do produkcji bram segmentowych.Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą również za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:
info@bramy-ryterna.pl 
Jesteśmy przygotowani, aby sprawnie przygotować dla Państwa wycenę bram przemysłowych i garażowych.

Kontakt:
infolinia: 800 707 999
tel. 608 442 900
tel. 668 368 535
tel. 604 933 337 - pomiary bram Kutno

Bramy segmentowe.