Bramy Przemysłowe Olsztyn.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu bramy segmentowe, w różnych wymiarach i kolorach. Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę na bramy w wersji przemysłowej - tu nasza oferta przedstawia się niezwykle atrakcyjnie na tle konkurencji. Dwanaście kolorów standardowych, wiele różnych modeli prowadnic: standardowe, do niskich nadproży, prowadzenie wysokie, przewyższone, pod kątem, prowadzenia pionowe. To wszystko sprawia, że nasze bramy są chętnie stosowane do budynków przemysłowych, magazynów, warsztatów samochodowych i budynków inwentarskich. Ważnym atutem naszej oferty jest to, że wykonujemy bramy dokładnie na wymiar, co do centymetra. Jesteśmy dystrybutorem bram przemysłowych firmy RYTERNA. Działamy na terenie woj. warmińsko-mazurskiego. Obsługujemy również Klientów z Olsztyna i okolic. Współpracujemy głównie z firmami budowlanymi, firmami oferującymi hale stalowe dla których to dostarczamy i instalujemy bramy segmentowe przemysłowe.
Obsługujemy także Klientów indywidualnych, dla których posiadamy również atrakcyjną ofertę na bramy garażowe.

Zapraszamy do kontaktu z biurem naszej firmy. Jesteśmy przygotowani, aby sprawnie i szybko przygotować Państwu ofertę na dowolną bramę przemysłową lub bramę garażową.
infolinia: 800 707 999
kom. 608 442 900
kom. 668 368 535
kom. 604 933 337
e-mail: info@bramy-ryterna.pl 

bramyprzemysoweryternagif


W ofercie posiadamy różne rodzaje bram przemysłowych, bramy o różnym przeznaczeniu i wielu wymiarach: bramy warsztatowe, bramy magazynowe, garażowe czy bramy do budynków inwentarskich. Zajmujemy się również montażem automatyki do bram przemysłowych.

Kierując do nas zapytanie ofertowe warto podać przynajmniej podstawowe parametry takie jak:

  • ilość zamawianych bram;
  • szerokość - tu podajemy szerokość otworu;
  • wysokość - identycznie jak wyżej, podajemy wysokość otworu bramowego;
  • wymiar nadproża (patrzy na rysunek, wymiar nadproża jest oznaczony literą h);
  • elementy wyposażenia dodatkowego - tu podajemy informacje dotyczące wymagań takich jak okienka, drzwi serwisowe, napędy ręczne lub elektryczne;
  • numer telefonu kontaktowego;
  • adres ewentualnej dostawy lub montażu, np. Olsztyn ul. Towarowa itd.
Najważniejszy jest oczywiście numer telefonu kontaktowego, bo to właśnie w rozmowie łatwiej nam omówić wszystkie kwestie techniczne dotyczące rozmiaru bramy, jej wyposażenia itd.
Profesjonalistów, firmy budowlane zapraszamy również do naszego działu technicznego gdzie znajdą informacje na temat systemów prowadnic, informację na temat drzwi przejściowych w bramach, okienek. Na podstawie rysunków będą Państwo mogli właściwie zaprojektować  budynek pod bramy: otwory bramowe, nadproża lub konstrukcje stalową do montażu bramy segmentowej.


Podstawowe informacje na temat systemów prowadnic.


W ofercie posiadamy wiele różnych systemów prowadzeń do bram przemysłowych. Podstawowym systemem jest system prowadnic STD, który przy standardowych wymiarach bramy wymaga nadproża o wysokości 370 mm. Dla wyższych bram ten wymiar się zmienia i trzeba każdorazowo potwierdzić go z naszym działem techniczny. Jeżeli złożą Państwo zapytanie to w ofercie często podajemy wymagany, minimalny wymiar nadproża. Dużą zaletą tego systemu jest jego prostota, jest przez to mało awaryjny. System ten oferowany jest w standardzie, bez dopłat.

Innym ważnym systemem prowadnic są prowadnice przewyższone. W tym przypadku wykorzystujemy dostępną przestrzeń nad otworem (nadproże) po to, aby brama w pierwszej fazie "powędrowała" wysoko i dopiero po osiągnięciu pewnego wymiaru łamała się w głąb pomieszczenia. System taki jest bardzo popularny w bramach magazynowych, tam gdzie wysokość pomieszczenia pozwala na zastosowanie takiego systemu. Ten system również stosuje się często w bramach warsztatowych, gdzie bezpośrednio za bramą ustawiane są podnośniki, samochody itp.

Kolejnym systemem prowadnic, który stosujemy dość często w bramach przemysłowych jest system do niskiego nadproża, ze sprężynami z tyłu. Jest to rozwiązanie, które generuje jednak kilka problemów i zmusza nas często do zastosowania systemu napięcia linek, ale pomimo tego jest przez nas z powodzeniem stosowany szczególnie tam gdzie otwory bramowe są przerabiane, a inwestorowi zależy na osiągnięciu jak najwyższego wymiaru otworu w remontowanym obiekcie. Warto tu jednak dopowiedzieć, że w tych przypadkach ewentualny napęd ręczny lub elektryczny będzie również mocowany z tyłu prowadnic poziomych.

Bramy segmentowe Olsztyn.

Nasza firma wykonuje również izolacje natryskowe pianką poliuretanową. W tej dziedzinie również świadczymy nasze usługi w Olsztynie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na ocieplanie natryskowe, ocieplanie poddaszy, stropów, fundamentów.