Bramy do przechowalni owoców i warzyw.

W ofercie firmy RYTERNA posiadamy produkt wyróżniający się w sposób znaczący na rynku. Jest nim model bram z serii TLP 80 Thermo. Brama segmentowa tego typu znakomicie sprawdza się w przechowalniach owoców i warzyw, w magazynach gdzie wymagane jest utrzymywanie konkretnej temperatury. Zdarza się, że takie bramy znajdują swoje zastosowanie również w chłodniejszych rejonach świata w standardowych magazynach.
Jest to model bram, który znajduje uznanie plantatorów malin, rolników budujących przechowalnie do ziemniaków, ale także w przetwórstwie spożywczym. Doskonałe parametry termiczne pozwalają na zabezpieczenie magazynów nie tylko przed zimnem, ale również latem, pomagają utrzymać niską temperaturę.
Ciepłe bramy segmentowe oferowane są w standardzie w kolorze białym RAL 9016, zarówno od strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Można jednak zamówić bramę w dowolnym kolorze z palety RAL za dopłatą. Grubość panela niestety nie umożliwia zastosowania w bramie drzwi serwisowych, ale w tym konkretnym przypadku troska o najwyższe z możliwych współczynniki oporu cieplnego uzasadniają takie rozwiązanie.

Bramy do chłodni.

Właściwości termiczne bramy TLP 80

W bramie z serii TLP 80 Thermo można zastosować okienka z potrójną szybą akrylową. Należy jednak pamiętać, że każda ingerencja w panel wypełniony pianką PU będzie wpływać niekorzystnie na współczynnik przenikania cieplnego całej bramy.
Przy projektowanie bram, a w szczególności przy dobieraniu typu prowadzenia do wymiaru nadproża będą tu panować nieco  inne zasady, dlatego każdorazowo należy przeprowadzić konsultacje techniczne. Podobnie jest przy wyborze napędu elektrycznego do bramy - grubszy płaszcz bramy oznacza zwiększoną wagę, co może mieć znaczenie przy planowaniu automatyki do takiej bramy.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną bramy do przechowalni lub chłodni - zapraszamy do kontaktu.
Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na standardowe bramy przemysłowe.


Przy budowie przechowalni skorzystaj również z naszej oferty na wykonanie ocieplanie pianką poliuretanową. Jest to doskonałe uzupełnienie oferty na stworzenie bardzo dobrej izolacji termicznej całego budynku.