Bramy Segmentowe Przemysłowe - woj. mazowieckie.

Jesteśmy dystrybutorem bram segmentowych przemysłowych firmy RYTERNA - działamy w woj. mazowieckim. Świadczymy kompleksowe usługi związane z bramami: w razie potrzeby wykonujemy pomiary, dostarczamy ale także zajmujemy się montażem i serwisem bram przemysłowych.

Posiadamy własne ekipy montażowe, ale także współpracujemy z firmami monterskimi, które świadczą swoje usługi w woj. mazowieckim.

Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, wykonawców hal stalowych i inne firmy działające w branży budownictwa przemysłowego w woj. mazowieckim. Mamy świadomość, że nasze bramy cieszą się dużym uznaniem właśnie wśród tych firm ze względu na elastyczność naszej oferty, atrakcyjne terminy realizacji i cenę bram - tymi elementami jesteśmy w stanie konkurować z każdym producentem bram segmentowych.


Nasza firma swoją siedzibę ma w woj. mazowieckim dlatego też nasza oferta dla tego regionu jest niezwykle atrakcyjna.
Skontaktuj się z nami:
infolinia: 800 707 999
kom. 668 368 535
kom. 604 933 337

Wyślij do nas zapytanie:

e-mail: biuro@bramy-ryterna.pl 

Bramy segmentowe - mazowieckie.

Bramy segmentowe w naszej ofercie produkowane są na wymiar - u nas nie ma tzw. wymiarów niestandardowych czy wymiarów pośrednich. Takie podejście do projektowania bram nie niesie za sobą dodatkowych kosztów - nowoczesne linie produkcyjne pozwalają dopasować bramę do wymiaru otworu, a nie odwrotnie.
Zapraszamy także Państwa do działu z projektami - znajdą tam Państwo graficzne projekty bram segmentowych, co pokazuje nasze podejście do kwestii budowania bram.

prev next

Jeżeli chcesz uzyskać ofertę na konkretny wymiar bram przemysłowych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Składając zapytanie dot. bram segmentowych prosimy opisać:

  • szerokość otworu (podajemy tu wymiar otworu pod bramę, a nie wymiar bramy);
  • wysokość otworu (jak wyżej - interesuje nas wymiar otworu bramowego z uwzględnieniem docelowej posadzki);
  • wymiar nadproża (jest to przestrzeń pozostająca nad bramą segmentową, potrzebna do ewentualnego montażu sprężyn);
  • odległości boczne tzw. węgarki (przestrzeń potrzebna do zamocowania prowadnic pionowych bramy przemysłowej i ewentualnie napędu łańcuchowego lub napędu elektrycznego w wersji przemysłowej);
  • głębokość pomieszczenia (wymiar potrzebny do podwieszenia prowadnic poziomych bramy segmentowej).

To najważniejsze wymiary istotne z punktu widzenia dopasowania odpowiedniej bramy segmentowej. Wymiar nadproża determinuje zastosowanie konkretnych systemów prowadnic w bramie przemysłowej. O różnych modelach mogą Państwo przeczytać w dziale technicznym na naszej stronie - każdy z nich jest tam szczegółowo opisany.

Jeżeli brama segmentowa ma być wyposażone w dodatkowe elementy takie jak drzwi przejściowe, okienka, panele przeszklone czy napęd elektryczny to równie prosimy te elementy opisać w zapytaniu.

W przypadku kiedy nasza firma ma również wykonać dostawę lub dostawę i montaż bramy przemysłowej prosimy w zapytaniu podać lokalizację inwestycji podając miejscowość i kod pocztowy np. 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki woj. mazowieckie. Oczywiście zawsze najważniejszą sprawą w zapytaniu dot. bram przemysłowych jest podanie telefonu kontaktowego - jeżeli pojawią się jakieś pytania, będziemy w stanie zaproponować kilka różnych rozwiązań co do wyposażenia bramy to będziemy mogli te kwestie omówić podczas rozmowy.Przy składaniu zapytania na bramę przemysłową pomocne będą informacje z naszej strony z działu technicznego. Znajdą tam Państwo opisy systemów prowadzeń, informację na temat bram z okienkami, bram warsztatowych, bram z drzwiami serwisowymi.