Ciepłe bramy przemysłowe.

Model bram z serii TLP 80 Thermo to ciepłe bramy przemysłowe, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle i rolnictwie. Brama segmentowa tego rodzaju znakomicie sprawdza się w przechowalniach owoców i warzyw, przechowalni ziemniaków, w magazynach gdzie wymagane jest utrzymywanie konkretnej temperatury.
Dobre parametry termiczne pozwalają na zabezpieczenie magazynów nie tylko przed zimnem, ale również latem, pomagają utrzymać niską temperaturę - to ogromna zaleta bram z grubym płaszczem ocieplonym 80 mm pianki poliuretanowej.
Ciepłe bramy segmentowe oferowane są w standardzie w kolorze białym RAL 9016, zarówno od strony wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Można jednak zamówić bramę w dowolnym kolorze z palety RAL za dopłatą. Grubość panela niestety nie umożliwia zastosowania w bramie drzwi serwisowych, ale w tym konkretnym przypadku troska o najwyższe z możliwych współczynniki oporu cieplnego uzasadniają takie rozwiązanie. Istnieje możliwość zamówienia bramy w wersji z okienkami a także z panelem przeszklonym, gdzie zastosowano potrójną szybę akrylową, a także ciepłą ramę aluminium.

Bramy grubsze niż standard.

Doskonałe parametry termiczne bram.

W bramie z serii TLP 80 Thermo można zastosować okienka z potrójną szybą akrylową. Należy jednak pamiętać, że każda ingerencja w panel wypełniony pianką PU będzie wpływać niekorzystnie na współczynnik przenikania cieplnego całej bramy.
Przy projektowanie bram, a w szczególności przy dobieraniu typu prowadzenia do wymiaru nadproża będą tu panować nieco  inne zasady, dlatego każdorazowo należy przeprowadzić konsultacje techniczne. Podobnie jest przy wyborze napędu elektrycznego do bramy - grubszy płaszcz bramy oznacza zwiększoną wagę, co może mieć znaczenie przy planowaniu automatyki do takiej bramy.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na standardowe bramy przemysłowe.


Przy budowie przechowalni skorzystaj również z naszej oferty na wykonanie ocieplanie pianką poliuretanową. Jest to doskonałe uzupełnienie oferty na stworzenie bardzo dobrej izolacji termicznej całego budynku.